DOSKONAŁA
55 opinii na
Elżbieta Wójcik
Elżbieta Wójcik
18/04/2024
Pani Kasia jest wysoko wykwalifikowaną rehabilitantką. Łączy w sobie fachowość oraz empatię .Umiejętność odpowiedniego doboru ćwiczeń i cierpliwość Pani Kasi powoduje, że efekty są widoczne.Gorąco polecam .
Irena L
Irena L
29/03/2024
Profesjonalna opieka fizjoterapeutyczna, a do tego miła i sympatyczna Pani Fizjoterapeutka. Służy dobrą radą. Po operacji kręgosłupa dzięki Pani Kasi wróciłam do normalnego funkcjonowania. Polecam!
Halina Zubel
Halina Zubel
24/03/2024
Wizyty domowe, kilkanaście spotkań; rzetelność, pełny profesjonalizm. Na pewno wrócę do tych spotkań w okresie zimowym. Dziękuję i polecam :)
Danuta Pietrzykowska
Danuta Pietrzykowska
21/03/2024
Korzystałam z rehabilitacji z Panią Kasia która jest profesjonalna rzetelna punktualna w swoim fachu moja ocena to 5+ Szczerze polecam Panią Kasię!
Beata K
Beata K
06/02/2024
Serdecznie polecam współpracę z Panią Kasią. Bardzo mi pomogła wrócić do sprawności przy dyskopatii. Dzięki Pani Kasi nauczyłam się dbać o swoj kręgosłup i chętnie wykonuje ćwiczenia, których mnie nauczyła. Polecam z całego serca.
Klaudia Kopka
Klaudia Kopka
01/02/2024
Współpraca z Panią Katarzyną to czysta przyjemność, a przede wszystkim szybki powrót do zdrowia i lepszej kondycji. Pani Katarzyna to profesjonalistka, znająca się na swojej profesji. Postawiła mnie i mojego męża " na nogi". Dziękujemy.
Izabela Laskowska
Izabela Laskowska
13/01/2024
Polecam, korzystałam z usług p. Katarzyny w formie rehabilitacji domowej.
Karolina Zalewska
Karolina Zalewska
30/11/2023
W imieniu mojej mamy i własnym serdecznie polecam rehabilitację u Pani Kasi. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i świetne podejście do pacjenta. Wizyty domowe to ogromne ułatwienie. Dodatkowy plus za punktualność
Karolina Lina
Karolina Lina
27/11/2023
Serdecznie polecam Fizjoodnowę. Pani Kasia bardzo pomogła mi już od pierwszych dni po rekonstrukcji ACL, a forma z dojazdem do domu była dla mnie najwygodniejsza. Polecam i pozdrawiam serdecznie.
M&J
M&J
22/07/2023
Kasia pomagała mi w powrocie do zdrowia po operacji kolana. Poza fachową wiedzą i umiejętnościami niewątpliwie cechuje ją pozytywne i sympatyczne podejście do pacjenta. Zabiegi okazały się bardzo efektywne i przebiegały w miłej atmosferze :) Serdecznie polecam!!
Scroll to top